Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А

Тест смужки для глюкометрів Bionime (Швейцария)

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Виробник: Bionime (Швейцарія)
Упаковка, шт .: 50

Виробник: Bionime (Швейцарія)
Упаковка, шт .: 50

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Тест-смужки Contour TS (50 шт)

Данные тест-полоски подходят только для глюкометра Bayer Contour TS, прибора для определения сахара в крови. Удобны для меня тем, что хранятся в пластиковой коробочке, которая плотно закрывается. Они здорово помогают, каждый раз не побегаешь в больницу, а так хотя бы приближенные к истине результаты.

08.05.17
Тест смужки FreeStyle Optium 50 шт

У моей жены после рождения ребенка развился сахарный диабет. Теперь ей приходится с этим жить, бороться, и контролировать болезнь. Для того, что бы контролировать уровень сахара в крови, необходим такой аппарат, как глюкометр. И часто приходится докупать тест полоски. Удовольствие не дешевое, а что делать. Качество этих нас вполне устраивает.

18.04.17
Глюкометр Файнтест Преміум + 100 тест-смужок

Нужная вещь. Я думаю, что нет надобности описывать его функции. Диабетики все знают, что глюкометр необходим. Могу отметить что мне понравился прокалыватель, в котором регулируется глубина прокола. Поэтому не так больно прокалывать палец. Также, что мне захотелось написать, это благодарность продавцу и вежливым консультантам за быструю доставку товара и помощь в выборе.

12.01.17
Тест смужки Акку чек Active, 50 шт.

Я постоянно покупаю своему отцу Тест полоски Акку чек Aktive. Он пожилой человек и нуждается в постоянном контроле сахара в крови. Сам он не разбирается, что надо покупать, а мне удобно делать такие покупки через интернет. Это быстро, продавец надежный и мне не надо терять время бегать по аптекам. Здесь они всегда в наличии.

11.01.17

За допомогою тесту смужки для глюкометра біонайм вимірюють кількість люкози в крові. Самі вони без приладу, звичайно, нічого заміряти не можуть, тільки в парі з глюкометром моделей Bionime GM 300, GM 110 та GM 550.

Від цього показника (від стабільності) залежить робота організму. В їжу ми вживаємо: білки, жири, вуглеводи (солодкості), а наші системи життєзабезпечення переробляє їх у глюкозу. Далі енергія спрямовується на різноманітні функції. Норма цукру – 3.6-5.8 ммоль/л.

Показання для кожного пацієнта – індивідуальні.

Ці тест платівки є ідеальним засобом контролю рівня глюкози: для діабетиків, хворих на інсульт, із захворюваннями суглобів, що страждають на ожиріння. Купити пластинку біонайм, що тестує, зручніше і навіть дешевше в інтернет магазині, вартість моделей дізнаєтеся в каталозі.

При виробництві тест смужки bionime для глюкометра застосовується новітня система оцінки наявності глюкози. Порівняно із тестуючими смужками інших виробників, яких достатньо в аптеках Києва, ці тест смужки збільшених розмірів. Це, здавалося б, незначна зміна для літніх клієнтів відіграє важливу роль – полегшують процес виміру. Виготовлені із високоміцної пластмаси, з ручкою спеціальної форми.

Особливості тест вимірів bionime (біонайм)

Виготовляються вироби литтям, під високим тиском, із міцного пластику, такий технологічний прийом забезпечує тестуючим смужкам високий рівень якості та надійності.

Конструкційна особливість тесту смужки bionime для глюкометра не допускає забруднень взятої проби крові і виключає прямий дотик з матеріалом дослідження.

Електроди (виготовлені з металу золота), виробництва швейцарських нових технологій, мають високу електрохімічну стабільність, внаслідок цього сигнал передається дуже швидко з мінімальним відхиленням.

Пристрій бездротового типу, зниження сигналу виключено. Відстань між ділянками реакції зведено до мінімуму, завдяки цьому вдається уникнути впливів зовнішніх факторів на кров.

Щоб отримати точний результат, потрібно всього до 1,4 мкл крові (процедура всмоктування автоматична).

За наявності у крові разом із глюкозою інших цукрів, завдяки реагенту глюкозооксидазу, глюкометр здатний видати точний результат.

Надходять у продаж в упаковках по 50 та 25 штук. Ціну дивіться, поряд із фото на сторінках сайту. Виробник глюкометра bionime – Швейцарія.

З допомогою цих електронних виробів проводять лабораторно-діагностичні виміри, як і побуті, і медустановах. У кожному наборі платівка для кодування. Використовувати протягом 18 місяців, рахувати з дня виготовлення, дивіться на упаковці.

На сайті нашого магазину фахівці в режимі онлайн проконсультують з наявних питань, підкажуть, як купити, розкажуть, як використовувати цей витратний матеріал. Надсилаємо товар по всій Україні. Зручно замовити із будь-якого регіону країни. Тут чекають на ваш дзвінок.