Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн
Тип
Розмір аплікатора, мм
Кількість голок, шт

Аплікатори Ляпко Устілки

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Виробник: Ляпко (Україна)
Тип: Аплікатор устілки
Розмір: 37-40
Крок голок: 5,0

Виробник: Ляпко (Україна)
Тип: Аплікатор устілки
Розмір: 40-43
Крок голок: 5,0

Виробник: Ляпко (Україна)
Тип: Аплікатор устілки
Розмір: 43-46
Крок голок: 5,0

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
17 користувачів вже оцінили | Оцінка: 4.4 из 5
Відгуки про товари
Мезороллер для шкіри DERMA ROLLER

Супер вещь!!!! Страдаю отечностью и за раз использовпния, на утро увидела результат. Лицо становится более подтянутое и даже цвет виравнивается. Всем рекомендую

29.10.20
Аплікатор Ляпко Валік Лицевий 3,5 Ag

Купил этот валик для массажа шеи и плеч. Остался очень доволен. Реально помогает при шейном остеохондрозе. Рекомендую! Спасибо за консультацию при заказе.

19.10.18
Аплікатор Ляпко Краплинка

Очень хорошая штука. Сам пользуюсь уже много лет и использую в своей практике. Кроме обычного применения коврика, использую аппликатор "Краплынка" для точечного воздействия. Это дало очень положительный эффект. Значительно выше чем выполненный по инструкции. Вот методика выполнения:https://youtu.be/ms3uBtU42kY

24.07.17
Аплікатор Ляпко Краплинка

Прекрасный аппликатор, регулярно пользуюсь. Всем рекомендую. Вот видео распаковки: https://youtu.be/zgg0s93EHQw

11.05.17

Як вибрати аплікатор Ляпко устілки?

Аплікатор Ляпко устілки підбираються, виходячи з віку та індивідуальної чутливості покупця. Як показує практика застосування аплікаторів Ляпко устілок, використовують їх комбіновано.

Ряд клінічних досліджень показали, що Ляпко устілки, як аплікатори для стоп, запобігають розвитку низки хвороб:

• скелета, м'язів;
• органів дихання, у тому числі запобігають алергійним реакціям;
• допомагають при патологіях ЖК тракту, чоловічої та жіночої сечостатевих систем;
• при дерматологічних захворюваннях;
• при гормональних проблемах;
• стабілізують психоемоційний стан.

В інтернет магазині, клієнт має можливість купити кілька видів аплікаторів. Наприклад, Ляпко устілок із голками, виконаними з різних металів, присутніх в організмі людини.
Саме ці мікроелементи беруть участь у гуморальній, нервовій та метаболічній регуляції. Недостатня кількість цих мікроелементів викликають дестабілізацію. Самі аплікатори мають позитивний ефект за рахунок масажу підошв. Давно відомо, що стопах розташовані нейронні закінчення (точки), тому масаж відновлює стабільну діяльність всіх органів.

Метали на аплікаторах Ляпко устілках та їх вплив на організм людини

У продажу є такі різновиди масажуючої продукції. Ціна та обслуговування приємно здивує клієнта.

  • Мідь – основний каталізатор, що сприяє стабілізації виділення ферментів. Міститься в мозковій тканині, недолік елемента веде до психоемоційного дискомфорту (психастенії та неврастенії) та фізіологічного дисбалансу. У дитячому віці відбувається уповільнення зростання. У жінок мідь стимулює вироблення статевих гормонів.
  • Срібло – благотворно впливає на гіпофізарну частку. Відповідає як за роботу ендокринної системи, а й стабілізує психологічне рівновагу, нормалізує кровоносний тиск.
  • Залізо. Основний кровотворний елемент. Міститься в крові, печінці, селезінці, м'язах. Головна функція – газообмін (насичення органів киснем, виведення вуглекислого газу). Недостатнє вироблення призводить до задухи та інших наслідків.
  • Цинк сприяє стабілізації роботи гіпофізарної частки, статевих (процес сперматогенезу) та щитовидної залози, регуляції в головному мозку.
  • Нікель відповідає за нормальне вироблення ферментів ЖК тракту, надниркових залоз, печінки та нирок. Бере участь у освіті червоних та білих кров'яних клітин. Нестача призводить до зниження імунітету, порушення водно-сольового обміну, травних функцій.
  • Залежно від захворювань та порушень, лікарями призначаються ті чи інші види масажувальних вкладишів.

Застосування

Вставляються у взуття, на них можна стояти, бігати чи ходити. Необхідно уникати неприємних відчуттів та травм шкіри. Тривалість дії – 5-7 хвилин для тонізуючого стану. 10-30 хвилин – для седативного ефекту.
Купити товар можна у будь-якій аптеці чи спеціалізованому магазині. Але дешевше замовити у нас на сайті, тому що продукція замовляється безпосередньо у виробника, потім на адресу одержувача, розсилається товар по всій Україні з Києва.