Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Алкотестери без мундштуку

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: AlcoScan (Корея)
Тип: Алкотестер персональний
Продування: Без мундштука
Тип датчика: Електрохімічний

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Професійний алкотестер FiT233

Алкотестер – вещь необходимая, особенно если основная профессия – водитель. Моему мужу он нужен скорее для собственного успокоения, всегда рассчитывает, сколько можно выпить и когда надо остановиться, чтобы алкоголь успел выйти из организма. Кроме того, слышала, что такой аппарат используют для контроля подростков на предмет употребления алкоголя. А у нас как раз сын подрастает и мы решили купить FiT 233.

18.04.17
Напівпрофесійний алкотестер ALT-09

Покупал другу в подарок этот алкотестер ALT-09. Хотел сделать подарок с юмором и намеком. Сюрприз удался. Приборчик понравился. Очень интересный и современный дизайн. Из большого количества аналогичных приборов я выбрал именно этот. И кстати, очень похож на мышку для компьютера. Только сейчас подумал, что можно было пошутить и запаковать как мышку. Хорошая мысля приходит опосля. Дарю идею.

12.01.17
Напівпрофесійний алкометр ALT-17S

Я купил такой алкотестер ради эсперимента. Мы с друганами решили провести тесты и узнать, что покажет прибор после того, как выпить тот или иной алкогольный напиток и имеет ли значение количество выпитого. Мы конечно не пьяницы, не подумайте ничего, но это был веселый эксперимент. Как вариант развлечения на дружеских встречах. Я думаю, что и в быту алкотестер пригодится.

19.12.16
Напівпрофесійний алкометр ALT-11

Я врач-нарколог и этот прибор купил для профессиональной работы. До сих пор алкотестер alt-11 меня не подводил. Я бы порекомендовал иметь его всем тем, кто любит выпить, тем более если это водители транспортных средств. После праздников не помешает проконтролировать свое состояние и дыхнуть в прибор, чтобы не попасть на пост ГАИ и лишиться прав.

19.12.16

Алкотестери без мундштуку незамінні для перевірки автомобілістів

Пристосування, здатні визначити точний вміст алкоголю у повітрі, стають важливим елементом під час перевірки водіїв транспортних засобів. Досить часто багато підприємств України потребують подібних пристроїв для використання в передрейсових оглядах або з метою спеціальних наркологічних свідчень. Принцип роботи приладу полягає у проведенні аналізу видихуваного повітря та виявлення відсотка вмісту в ньому алкоголю. Результати вимірюються у проміле – це 1/10 відсотка. Достатньо подихати в апарат близько 6 секунд – після відповідного сигналу можна ознайомитись з отриманими даними, що відображаються на невеликому дисплеї. Вироби без трубок здатні показувати точніші результати.

Які можуть бути алкотестери без мундштука?

• Існують спеціальні пристрої, які здатні проводити перевірку близько 50 разів. Завдяки помірній вартості вони популярні в інтернет-магазинах Києва, найчастіше використовуються для перевірки водіїв перед відправкою в рейси.
• Алкометри (професійні контролюючі пристрої) можуть використовуватися більше 50 разів на день на кількох людях, при цьому всі показання висвічуються на екрані з точністю до 0,01 проміле – прилади мають розміри більше алкотестера без мундштука (близько 62 х 32 х 22 см). Результати можуть не тільки зберігатися в апараті, але й піддаються роздруківці.
• Індивідуальні пристрої для вимірювання рівня алкоголю у повітрі стають сьогодні незамінним елементом у транспортному засобі. Автомобілісти часто вирішують купити прилад для того, щоб бути в курсі подій і контролювати ситуацію самостійно. Сьогодні випускаються компактні моделі у вигляді брелоків цікавих дизайнів.

На що орієнтуватись при виборі алкотестера без мундштука?

Існує безліч варіантів пристосування для визначення вмісту алкоголю у повітрі. Це може бути вироби з фотометричним (основа дії – світлові потоки) напівпровідниковим (реагує на алкогольні пари), електрохімічним (результати визначаються завдяки реагентам) сенсором.
Ваш вибір може ґрунтуватися на таких критеріях:
• Частота застосування. Якщо ви шукаєте домашні алкотестери без мундштука з максимальною частотою використання до 2-х разів на тиждень, тоді віддайте перевагу більш бюджетним варіантам від компанії, яка добре себе зарекомендувала на ринку (товари від таких фірм представлені на сайті Медика).
• Особливості функціонального призначення. Наприклад, для професійного застосування важлива наявність сертифікатів, що підтверджують високу якість і точність показань.
• Можливість обслуговування алкотестера без мундштука. Тільки грамотні фахівці здатні забезпечити правильне калібрування виробу.
Медика магазин медтехніки здійснює продаж перевірених, високоякісних товарів. Купити будь-який з представлених на сайті можна за вигідною для вас ціною.