Глюкометри потрібні насамперед хворим на цукровий діабет, хоча часто набувають їх і ті, хто бажає тримати під контролем рівень цукру. В Інтернет-магазині "Медика" представлений широкий вибір техніки за найдемократичнішими цінами.
Види глюкометрів
Вони бувають різних розмірів, форм і навіть відрізняються багатофункціональними властивостями. Наприклад, багато з них оснащені системами звукового сигналізації. Такі механізми розроблялися спочатку для пацієнтів з поганим зором: щоб їм не доводилося вчитуватися в інформацію на дисплеї, промовляються за допомогою динаміка всі дії, які необхідно вчинити, а також озвучується результат вимірювання.
Сьогодні існує два способи аналізу кількості глюкози у крові:
- електрохімічний;
- фотометричний.
Перший побудований на дослідженні реакції електричний струм, другий – на дослідженні змін кольору крові. Обидва методи вважаються однаково точними, відмінності спостерігаються лише у зручності використання різних глюкометрів. Електрохімічні, судячи з відгуків пацієнтів, зручніші, для багатьох моделей розроблені спеціальні смужки, що самостійно забирають достатню кількість матеріалу.
Рекомендації щодо придбання глюкометра
Загалом, як купити цей апарат, слід проаналізувати, наскільки зручним він буде для хворого. Враховувати при цьому потрібно багато чого.
Насамперед важливо зупинити вибір на такому вимірнику, в якому найлегше змінювати вимірювальні елементи. Якщо у користувача будуть проблеми із зором або дрібною моторикою рук, найкраще підійдуть пристрої з великими та жорсткими індикаторами. Коли труднощів із заміною немає, перевірте, наскільки легко купити ці змінні елементи, купувати їх, швидше за все, доведеться часто.
Чудовим доповненням до функціоналу може бути вбудована пам'ять результати. Сучасні моделі здатні запам'ятовувати до 500 вимірювань. Ця функція стане альтернативою або доповненням до домашнього щоденника здоров'я, необхідного для стабільного та якісного контролю за станом організму.
Більшість фахівців радять вибирати прилади на звичайних батарейках типу ААА або зарядних акумуляторах. У крайньому випадку, у глюкометрі має бути передбачена можливість заміни навіть вбудованої батареї із зарядкою. Якісні акумулятори дуже важливі: чим сильніше розряджений вимірник, чим старіший енергоносій, тим більша ймовірність похибки у вимірі кількості глюкози. Для інсулінозалежних хворих точність виміру дорівнює збереженню здоров'я і навіть життя.
Менш важливі такі показники, як розмір та швидкість роботи, але й тут не все так просто. Якщо у вас або ваших близьких є необхідність перевіряти показник цукру по кілька разів на день, незалежно від того, де ви знаходитесь, то краще все ж таки вибрати компактний глюкометр з високою швидкістю роботи (від п'яти секунд).
Де знайти
Наш онлайн-магазин – один із лідерів у галузі продажу медичної техніки у всій Україні. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками з Європи, тому можемо гарантувати якість товарів. Замовлений товар ви можете отримати комфортним способом у будь-якому місті країни, а для мешканців Києва передбачено можливість самовивезення. З нетерпінням чекаємо на ваші замовлення!