Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Манжети для тонометрів

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: Китай
Тип: Манжета для механічного тонометра 24-36 см
Сумісність: Механічні тонометри

2відгука

Виробник: Китай
Тип: Стандартна манжета для тонометра Blice 22-32 см
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Манжета для механічного тонометра 35-46 см
Сумісність: Механічні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Манжета для тонометра збільшена Blice 32-42 см
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Манжета для тонометрів стандартна (22-32 см)
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Манжета для тонометрів стандартна (22-32 см)
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Little Doctor (Cінгапур)
Тип: Манжета для тонометра дитяча (18-26 см)
Сумісність: Автоматичні, напівавтоматичні тонометри

Виробник: Little Doctor (Cінгапур)
Тип: Манжета для тонометра (25-36 см)
Сумісність: Механічні тонометри

Виробник: Little Doctor (Cінгапур)
Тип: Манжета для тонометра (25-40 см)
Сумісність: Механічні тонометри

Виробник: Little Doctor (Cінгапур)
Тип: Манжета для тонометра (24-40см)
Сумісність: Автоматичні, напівавтоматичні, механічні тонометри

Виробник: Bokang (Китай)
Тип: Манжета для новонароджених (10-19 см)
Сумісність: Механічні тонометри

Виробник: Bokang (Китай)
Тип: Манжета дитяча (20-29 см)
Сумісність: Механічні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Манжета дитяча для тонометрів AND (20-29 см)
Сумісність: Механічні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Манжета маленька для дорослих (17-22 см)
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Манжета збільшена для дорослих (32-52 см)
Сумісність: Автоматичні тонометри

1відгук

Виробник: Китай
Тип: Універсальна манжета 22-42 см
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Omron (Японія)
Тип: Манжета стандартна (22-32 см) СМ Omron
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: AND (Японія)
Тип: Манжета збільшена для тонометрів UA-серії (32-45 см)
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Omron (Японія)
Тип: Манжета подовжена (32 - 42 см) CL1 Omron
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: AND (Японія)
Тип: Манжета для тонометрів UA (22-32 см)
Сумісність: Автоматичні тонометри

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
13 користувачів вже оцінили | Оцінка: 3.9 из 5
Відгуки про товари
Мережевий адаптера до тонометрів - LD, Nissei, Sanitas

Быстро обработали заказ.Посылку получила быстро,всё подходит.Спасибо!

15.09.21
Манжета для механічного тонометра 24-36 см

Отработали оперативно. ,Спасибо. На следующий день отремонтировал тонометр. Качество манжеты хорошее.

20.04.21
Мережевий адаптера до тонометрів - LD, Nissei, Sanitas

Отработали оперативно. Спасибо. На следующий день получил. Вытащил из тонометра батарейки - работает от адаптера. Тонометр LD-5.

20.04.21
Автоматичний тонометр BP-1305

НЕ РЕКОМЕНДУЮ. С первого дня барахлил, а потом и вовсе перестал работать.

31.07.20

Тонометр – це медичний прилад, призначений для швидкого визначення рівня артеріального тиску, а також супутніх параметрів судинної системи. Існує кілька типів тонометрів, вони поділяються на електронні та механічні. Також у продажу є апарати напівавтоматичного типу.

Електронні апарати можна додатково розділити на категорії залежно від типу манжети та місця її використання – зап'ясткові, плечові. Їх розмір та тип у різних типів електроніки відрізняються. Зап'ясткові та плечові манжети дуже різні за розміром.

Що потрібно враховувати при виборі тонометра та манжети для нього?

Приймаючи рішення про покупку якісного тонометра microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita, насамперед слід подумати, кому він має бути призначений. Це апарат для дорослої, дитини, дідуся чи бабусі? Розмір нарукавника, а також характеристики самого приладу у різних випадках мають відрізнятись.

Насамперед при виборі тонометра важливо орієнтуватися на швидкість вимірювання, а також точність. Найважливіша особливість - простота в застосуванні, тому з апаратом упорається навіть дитина, яка дає можливість безпроблемного використання пристрою навіть літніми людьми.

Для людей, яким потрібні сучасні пристрої, будуть важливими інші функції, наприклад, сумісність зі смартфонами або планшетами. При виборі тонометра слід звертати увагу на розмір нарукавника. Зазвичай вимірники мають стандартні манжети, але для людей із великою рукою цього може бути недостатньо, тоді доводиться купувати виріб більшого розміру. Також можна відразу вибрати апарат із манжетою, яка регулюється. Іноді виробники комплектують тонометри Microlife відразу кількома рукавами.

При підборі тонометра microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita необхідно враховувати можливість запам'ятовування вимірювань для кількох користувачів.

Зверніть увагу на можливість живлення приладу від акумулятора та адаптера змінного струму. Віддавайте перевагу одному з варіантів залежно від того, де та за яких умов ви використовуєте пристрій. Також варто дізнатися про тип гарантії, що надається виробником.

При підборі варіанта рукава для напівавтомату тонометра Omron потрібно орієнтуватися на комфорт від експлуатації та точність вимірювань.

Змінний рукав для вимірювання артеріального тиску на плече омрон, лонгевіта, мікролайф, microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita

Якщо вам потрібні максимально точні результати вимірювань, краще купити якісний вимірювач, змінна збільшена манжета тонометра може бути в комплекті виробника. Особливу увагу слід привертати до розміру пристосування. Вона не повинна бути надто широкою або надто вузькою. Через неправильний розмір рукава для тонометра можна отримати помилкові результати вимірювання артеріального тиску.

Цей тип рукава для вимірювачів тиску забезпечує високу точність. Ціна таких товарів трохи вища, ніж у рукавів для зап'ястя. Є моделі виробництва України та зарубіжні варіанти. Доставити їх можна до Києва чи іншого міста країни.

Стандартні манжети призначені для дорослих із обхватом руки від 20 до 32 см. Людям з ожирінням або великим біцепсом можна придбати спеціальну камеру розміром понад 32 см.
Манжети для вимірювання артеріального тиску на зап'ясті

Маленькі наручні пристрої рекомендуються людям, яким необхідно систематично проводити вимірювання, де б вони не були. Ви можете легко запакувати наручний прилад у дорожню сумку. Однак слід враховувати, що цей тип пристрою орієнтований в основному на молодих людей, які не борються із серцево-судинними захворюваннями.

Наручні апарати також підходять для людей, яким складно підібрати рукав автоматичного тонометра And (a&d). Якщо ви страждаєте на ожиріння або з інших причин не можете провести вимірювання тиску на плечі, то цей тип тонометра - підходяща альтернатива для вас.

Розмір манжети на тонометрі

Кожен прилад, незалежно від того, є тонометром на зап'ясті або плече, повинен мати підходящу манжету. Це важливо, тому що занадто маленький рукав для вимірювача тиску може спотворити вимірювання до 15 мм рт. ст. А занадто велика може знизити результат до 30 мм рт. ст.

Стандартний пристрій для дорослих повинен відповідати колу руки, тобто мати розмір 22-32 см (стандарт). У різних моделей медтехніки розмір регулюється, тому легко підігнати манжету під індивідуальні потреби.

Для повних людей слід вибирати вимірювачі омрон, лонгевіта, мікролайф, microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita з рукавом у діапазоні 22-42 см. Якщо вас цікавлять дитячі манжети, ринок пропонує широкий вибір тонометрів, розроблених спеціально для самих маленьких.

Особливості підбору манжет

При підборі рукава для механічного тонометра Анд необхідно орієнтуватися на розмір. При цьому важливо дивитися не лише на довжину нарукавника у розгорнутому вигляді, але й на її ширину. Для людей невеликого зросту і тендітної статури використання великої манжети може загрожувати не точними показаннями АТ. Навіть якщо такі вироби будуть занадто широкими. Тому краще не купувати манжету на тонометр із запасом за розміром.

Універсальні рукави для вимірювача тиску Gamma зазвичай показують меншу точність, однак це сильно залежить від комплекції пацієнта. При підборі такого засобу важливо звернути увагу на діаметр трубки, за допомогою якої манжета універсальна приєднується до цього вимірника. Також необхідно дізнатися, з якими типами вимірювачів сумісний цей варіант манжети. Деякі товари можна використовувати виключно з автоматичними приладами, тоді як інші підходять лише для механічних.

При підборі варіанту виробу для домашнього апарату краще дізнатися на сайті виробника про сумісні моделі засобів. Оскільки рукав у такому разі має бути сумісним із приладом Longevita, а також із його конкретною моделлю. Саме від цього параметра залежить точність вимірювання і взагалі можливість його проведення.

Не меншу роль відіграє матеріал виготовлення камери. Камера може бути виготовлена ​​із гумового складу чи інших компонентів. Важливо переконатися, що такий склад буде максимально міцним і переносить тривалу експлуатацію. Тому перед покупкою важливо ознайомитися з усіма характеристиками такого виробу.

Довжина трубки манжети має бути достатньою для проведення комфортного виміру. Якщо трубка буде надто короткою, то вимірювати тиск буде незручно. А також зверніть увагу на варіант застібки. Якщо рукав застібається на липучку, вона повинна бути добре прошита до камери, а також якісно фіксуватися на руці.

Контроль кров'яного тиску необхідний як пацієнтам, які перебувають на амбулаторному чи стаціонарному лікуванні. З метою профілактики періодично слід робити виміри повністю здоровим людям, навіть тим, хто займається спортом потрібно знати, як навантаження, що змінюються, впливають на роботу серця, а тиск крові на стінки судин. Тому щодня, у всі куточки України, працівники інтернет магазину відправляють сотні одиниць різноманітних тонометрів з манжетою, вони для нас стали життєво важливою необхідністю.

Про вибір тонометра та змінної манжети

У Києві асортимент тонометрів величезний. Звісно, ​​ціна для наших громадян має значення. Механічні вимірювачі найдешевші, автоматичні дорожчі, багато моделей оснащені додатковими можливостями. Це можуть бути функції встановлення тахікардії, визначення аритмії та інші.

Важливо! Купуючи тонометр, обов'язково перевіряйте складання та цілісність вузлів. Наприклад, напівавтоматична модель складається з груші, манжети для тонометра, електронного дисплея.

Слід враховувати, що з ступеня чутливості судин до стиску, від на тиск манжети тонометра– залежить точність вимірів. Якщо при закачуванні в камеру повітря завдається біль, або протягом виконання процедури моментально потіє рука, то ці фактори впливають на стан судин і серце, і результат, що надійде, наприклад, на монітор буде не правильним.
Якими бувають манжети для тонометрів microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita?

Класифікуються тонометри за місцем зняття інформації з тіла: найпоширеніші стегнові та пальцеві; зап'ясткові – тільки набирають популярності; і, класичний варіант – на передпліччі.

Наплічний вимірювач, в ідеалі, повинен бути на 1/5 частину коротшою за довжину руки. Під час вимірювань не змінювати свого становища і деформуватися, охоплювати щільно, але з намотуватися шарами, що іноді робиться, якщо в пацієнта дуже тонкі руки.

Практично те, що манжету можна підібрати по обхвату руки, купити та самостійно замінити.

Манжети для механічних тонометрів виробляються малих та великих розмірів, наприклад:
• для малюків – 11-19, для школярів – 12-26 см;
• для дорослих, стандартні – 22-32 см, збільшені – 32-45 см;
• стегнові – 40-66 см.;
• Універсальні вироби з кільцем виготовляються в діапазоні 22-40 см.

Як визначити якість матеріалу манжети?

Потрібно насамперед оцінити якість матеріалу внутрішньої камери, їх виготовляють з гуми або високоякісного латексу. По виробничо-технологічній розробці – шовні та безшовні. Вибір невеликий, і висновок очевидний - безшовні латексні камери манжет тонометрів набагато довговічніший.

У продажу трапляються камери з чохлами, які виготовляються з болоньової або брезентової тканини – вироби з таких матеріалів фахівці радять не купувати!

Бажано щоб чохол манжети тонометра був пошитий не з грубого, але все ж міцного матеріалу. Хоча деякі лікарі, через жорсткість тканини та гігієнічні міркування рекомендують не надягати виріб на оголену руку (або частину тіла) при вимірюваннях. Але в житті іноді трапляються моменти, що всі розпорядження виконати просто неможливо.

Купити нову стандартну камеру з чохлом для вимірювача омрон, лонгевіта, мікролайф, microlife, omron, and, a&d, анд, gamma , longevita, можна у фірмовому магазині медичної техніки. Тонометр укомплектований стандартним набором, манжетки для тонометрів інших розмірів потрібно придбати окремо, або замовити з сайту. Звертайтеся до спеціалізованих центрів, фахівці підкажуть, підберуть потрібні деталі.