Сучасна медицина пропонує безліч методів полегшити протікання та відновлення після вагітності. Серед найпопулярніших і найпростіших засобів популярністю користуються бандажі для вагітних. Наш інтернет-магазин надає чудову можливість купити цей підтримуючий пристрій за доступною ціною.
Які бувають бандажі для вагітних?
Насамперед, варто розуміти, що розрізняють до- та післяпологові бандажі. Останнім часом з'явилися моделі, які можна використовувати і під час вагітності, і після неї змінюється лише спосіб його розміщення на тілі.
Існує кілька форм цих спеціальних фіксуючих засобів:
- труси-бандажі (є варіації залежно від довжини трусів);
- на шнурівці;
- паски.
Найпоширенішими та найпростішими у щоденному використанні вважаються саме моделі останнього типу.
Навіщо носити бандажі для вагітних?
Як і будь-які бандажі, вони повинні підтримувати природне розташування внутрішніх органів. У період виношування дитини це необхідно на етапі, коли плід починає активно зростати та навантаження на організм різко збільшується. Носіння якісного, коректно підібраного бандажу для вагітних допомагає дитині правильно розміститися в матці, знижує тиск на хребет матері, запобігає зміщенням, а також попереджає виникнення розтяжок.
Протипоказань для допологових фіксаторів практично немає. Особливо рекомендують їхнє використання при другій вагітності, коли черевна стінка розтягується сильніше, а також жінкам, які змушені перебувати у вертикальному положенні більше 3 годин на добу.
Функції післяпологових пов'язок подібні. Вони сприяють правильному розміщенню органів живота, зменшують навантаження на хребет, запобігають виникненню гриж та випаданню матки, а також стимулюють природну регенерацію шкіри після розтяжок. Щоправда, у разі подібних бандажів для вагітних є й протипоказання.
Їх не можна використовувати якщо:
- ви страждаєте на захворювання травної системи;
- в області носіння є рани та запальні процеси, висипання;
- виникають переймоподібні болі в ділянці живота;
- спостерігаються набряки серцево-судинного або ниркового походження.
У будь-якому випадку, застосовувати цю методику відновлення та підтримки організму слід лише після консультації з лікарем.
Всупереч поширеній думці, носити фіксатори для вагітних завжди не можна. Одягати бандаж можна не більше ніж на три години, після чого обов'язковою є перерва хоча б на тридцять хвилин. Багато молодих мам це ігнорують, особливо перебуваючи на вулиці або на роботі. Тому перш ніж купити бандаж для вагітних, подумайте, наскільки у вас буде можливість регулярно його знімати.
Представлені в нашому онлайн магазині фіксатори виготовлені з гіпоалергенних міцних матеріалів. В описах до конкретних моделей є вся інформація про товар.
Ми здійснюємо продаж будь-якої продукції по всій території України, а для мешканців Києва столиці цікавою буде послуга самовивезення з нашого головного магазину. Якщо у вас виникають питання, телефонуйте або залишайте свій номер для зворотного зв'язку.