Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Алкотестери з мундштуком

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: Китай
Тип: Мундштук для алкотестера
Сумісність: Алкотестер професійний

Виробник: AlcoScan (Корея)
Тип: Алкотестер персональний
Продування: Без мундштука
Тип датчика: Електрохімічний

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Професійний алкотестер FiT233

Алкотестер – вещь необходимая, особенно если основная профессия – водитель. Моему мужу он нужен скорее для собственного успокоения, всегда рассчитывает, сколько можно выпить и когда надо остановиться, чтобы алкоголь успел выйти из организма. Кроме того, слышала, что такой аппарат используют для контроля подростков на предмет употребления алкоголя. А у нас как раз сын подрастает и мы решили купить FiT 233.

18.04.17
Напівпрофесійний алкотестер ALT-09

Покупал другу в подарок этот алкотестер ALT-09. Хотел сделать подарок с юмором и намеком. Сюрприз удался. Приборчик понравился. Очень интересный и современный дизайн. Из большого количества аналогичных приборов я выбрал именно этот. И кстати, очень похож на мышку для компьютера. Только сейчас подумал, что можно было пошутить и запаковать как мышку. Хорошая мысля приходит опосля. Дарю идею.

12.01.17
Напівпрофесійний алкометр ALT-17S

Я купил такой алкотестер ради эсперимента. Мы с друганами решили провести тесты и узнать, что покажет прибор после того, как выпить тот или иной алкогольный напиток и имеет ли значение количество выпитого. Мы конечно не пьяницы, не подумайте ничего, но это был веселый эксперимент. Как вариант развлечения на дружеских встречах. Я думаю, что и в быту алкотестер пригодится.

19.12.16
Напівпрофесійний алкометр ALT-11

Я врач-нарколог и этот прибор купил для профессиональной работы. До сих пор алкотестер alt-11 меня не подводил. Я бы порекомендовал иметь его всем тем, кто любит выпить, тем более если это водители транспортных средств. После праздников не помешает проконтролировать свое состояние и дыхнуть в прибор, чтобы не попасть на пост ГАИ и лишиться прав.

19.12.16

Алкотестер із мундштуком, це електронна модель алкометра. Його основним завданням є визначення спирту в організмі людини, що тестується. Апарат застосовується як у професійних цілях, в автотранспортних підприємствах, і у побуті.

Точність результатів перевірки на алкоголь, зафіксована приладом, має значення. Недостовірний результат може спричинити конфлікт з певними наслідками. У Києві в аптеках та фірмових магазинах в асортименті прилади, що проводять аналіз видихуваного повітря на пари алкоголю. Точність дослідження залежить від калібрування апарату.
Види алкотестерів

Алкотестери класифікуються за функціональними можливостями: за діапазоном вимірювань і похибки, за типом надходження повітря на аналіз (без пристосування для підведення повітря та з такими). Для професійного користування важливою є точність виміру, і апарати повинні бути з пристосуванням. Це, наприклад, тестування працівників транспорту перед виїздом на лінію, або у дорозі працівниками ДІБДР. Для персональних перевірок вибирають портативні прилади. Вони хоч і не такі точні, але результати на дисплеї відображають швидко.

Важливо перед придбанням вирішити, якої точності потрібен апарат. У продажу не всі алкотестери з мундштуком, у конструкції деяких тестерів взагалі не передбачено такої деталі. Ціна приладу з цим особливим пристроєм набагато вища, а для періодичного використання спеціалісти радять купити прилад без нього.

Якими буваю мундштуки?

Це спеціальні подовжувачі, що одягаються на вхід у тестер. Вони бувають квадратними, у формі циліндра або овалу – виготовляються з екологічно чистого пластику. Вимірювання, проведені за допомогою подовжувача, дають точніше результати, тому що всі пари з повітрям вдмухуються в пристрій.

Виріб разовий, тому після використання видаляють. Можна купити подовжувач багаторазового використання, але його потрібно ретельно обробляти етановою кислотою, а виробники не рекомендують повторних застосувань.

Підбираємо мундштук

У наборі з алкотестером, як правило, п'ять мундштуків, поповнюються запаси придбанням нових.

Що потрібно знати при виборі виробу?

Які критерії необхідно слідувати?

1. Під кожну модель виготовляється оригінальний подовжувач.

2. Вироби бувають багаторазового користування (знімні) та одноразові.

3. При виборі пристрою якість матеріалу є важливим критерієм. Головне, щоб він був стійкий до стерилізації (хімреактивами або термічним способом). Екологічно чиста, міцна пластмаса гарантія надійності.

Після обробки виріб поміщається в герметичний пакет, і тільки перед тестуванням пакет розкривається. Стрілка на корпусі служить орієнтиром під час установки насадки і вказує напрямок видиху.

Якщо ви знаходитесь на території України і не знаєте, де придбати алкотестер з мундштуками – замовте в інтернет магазині.
Трохи зачекайте і отримуйте товар!