Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Производитель
Цена
 - 
 грн

Ирригаторы

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Производитель: B. Well (Швейцария)
Тип: Ирригатор

Производитель: B. Well (Швейцария)
Тип: Ирригатор

Производитель: B. Well (Швейцария)
Тип: Ирригатор

Ирригатор
Ирригатор "Семья DELUXE"
нет в наличии

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Ирригатор
Ирригатор "Семья"
нет в наличии

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Производитель: SoWash (Италия)
Тип: Ирригатор

Производитель: B. Well (Швейцария)
Тип: Насадка для ирригатора

Производитель: B. Well (Швейцария)
Тип: Насадка для ирригатора

Производитель: B. Well (Швейцария)
Тип: Насадка для ирригатора

Производитель: B. Well (Швейцария)
Тип: Насадка для ирригатора

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
1 користувач вже оцінили | Оцінка: 5 из 5

Портативні іригатори для зубів набули величезного поширення. Але перш ніж купувати стоматологічний іригатор для зубів, потрібно розібратися з тим, кому потрібна процедура іригації, чи такий проточний пристрій може замінити всі гігієнічні засоби чищення зубів.

Іригатор прийнято застосовувати при пародонтиті, стоматологічний прилад ефективний при чищенні брекетів. Виріб – добрий помічник у боротьбі з карієсом.

Як виглядають іригатори для порожнини рота, як вони можуть використовуватися?

Процедура іригації має на увазі під собою подачу рідини в ротову порожнину під тиском. Пульсуючий потік рідини забезпечує якісне чищення брекетів, видалення зубного каменю, нальоту при пародонтиті. Виріб не ушкоджує емаль, забезпечує якісне чищення між зубами.

Ефективним буде проведення процедури іригації ротової порожнини за наступних показань:

  • Видалення нальоту, чищення між зубами. Зубна нитка, електрична або звичайна щітка не може якісно очистити поверхню ротової порожнини від нальоту. Придбання портативного проточного пристосування в стоматологічних цілях дозволить очистити наліт, що залишився, між зубів.
  • Попередження утворення зубного каменю. Зубний камінь утворюється при недостатньому чищенні ротової порожнини. Згодом наліт погіршує стан зубів, емалі. Професійний розчин під тиском потрапляє через стоматологічний іригатор у ротову порожнину, забезпечуючи належне чищення зубів із пародонтитом.
  • Видалення залишків їжі. Після їди в ротовій порожнині залишається багато її залишків. Бактерії харчуються нею, утворюється неприємний запах із рота. Ще складніше видалити залишки їжі тим, хто носить брекети, не користується зубною ниткою. Пристосування дозволяє чистити між зубами.
  • Профілактика карієсу. Процедура іригації корисна дітям. Стоматологічний іригатор, що падає, розчин здатний прибрати не тільки свіжий наліт, але і попередити утворення карієсу.

Різні різновиди іригаторів ротової порожнини призначені для дітей, дорослих, хворих на пародонтит, людей із зубним каменем. Перед тим як замовити пристрій для іригації, краще проконсультуватися з лікарем щодо безпеки, доцільності застосування приладу.

Коли варто почати користуватися іригатором?

Не можна уникнути експлуатації іригатора для зубів під час носіння брекетів. Різні ортодонтичні конструкції в ротовій порожнині вимагають особливого чищення. Забезпечити належне чищення між зубами та різними елементами ортодонтичних конструкцій за допомогою щітки, зубної нитки неможливо. Потрібно купити апарат, лікувальний розчин.

Ефективно апарат усуває пародонтит, схильність до розвитку карієсу. До стоматологічного іригатора варто замовити професійні розсікачі для очищення ротової порожнини. Додаткове чищення імплантів, коронок, ясен потребує використання спеціального розчину.

Пародонтит розвивається через неякісне чищення ясенних кишень. З метою лікування, профілактики захворювання потрібно використовувати пародонтичні зрошувачі. Замовити професійний іригатор із зручним розсікачем можна у медичному магазині. Ціна проточного виробу залежить від конструкції.

Тонкості підбору іригатора для чищення зубів

При виборі іригатора для брекетів, пародонтиту або підтримання стоматологічної гігієни зубів слід орієнтуватися на всі різновиди спецзасобів. Вибір має бути ґрунтується на цілях використання.

Додатково стоматологічному проточному пристрої потрібно відразу вибирати насадки. Розсікач для лікування таких захворювань, як пародонтит, купуються окремо. Чищення ортодонтичних конструкцій потребує медичної насадки. Її тип залежить від встановленого предмета у ротовій порожнині. Продаються зрошувачі, що чистять мову. Для стандартного очищення підійде елемент, що йде в комплекті з іригатором.

Для очищення за допомогою іригатора від пародонтиту без застосування зубної щітки можна використовувати щетинну насадку.

Вибирати стандартну або спеціалізовану насадку залежить від фізіологічного стану ясен, зубів. Видалення нальоту з емалі розчином можливе за допомогою стандартного розсікача. Інші випадки вимагають вибору спеціалізованого засобу догляду за ротовою порожниною.

Типи іригаторів

Розглянемо основні різновиди портативних стоматологічних іригаторів для зубів.

Стаціонарний іригатор для ротової порожнини передбачає використання від розетки. Купити стаціонарний виріб разом із розчином для чищення між зубами можна у спеціалізованому магазині. Серед переваг стаціонарного насоса варто виділити добрий запас води, забезпечення належного тиску при проходженні розчину по ротовій порожнині. Відсутність знімних елементів живлення унеможливлює застосування в поїздці.

Портативний засіб. У поїздці використовувати портативний іригатор для зубів набагато зручніше. Замовити зубний іригатор компактних розмірів можна в спеціалізованому магазині, аптеці. Елементи живлення можуть бути знімними або перезаряджаємі. Для перезаряджання використовується спеціальний блок живлення до розетки.

Портативний насос може працювати досить довго без підключення до мережі, зручний для транспортування, зберігання. Але невеликий розмір резервуару для розчину, створення низького тиску для очищення ротової порожнини є мінусами пристрою.

Найменшою популярністю користується проточний іригатор для чищення ротової порожнини. Тут не використовується спеціальний розчин для очищення між зубами. Стоматологічний проточний пристрій підключається прямо до водопровідної мережі, напір створюється від неї.

Відсутність додаткових джерел енергії для роботи іригатора є перевагою. Навіть за відсутності світла можна провести стандартні процедури гігієни. Мінусом є складність регулювання температури подачі рідини.

Існують механічні прилади, створювати натиск у яких необхідно за допомогою м'язів рук. Натискання на поршень збільшує тиск у камері з водою і дозволяє здійснювати догляд за зубами та яснами. Очисні можливості у механічних пристроїв досить низькі. Лікування пародонтиту, догляду за брекети такий іригатор не забезпечить.

Рекомендації щодо використання іригатора

При застосуванні стоматологічного насоса необхідно заздалегідь вивчити інструкцію. Якщо ви хочете замовити зубний іригатор, потрібно відразу звернути увагу на конструкцію та комплектацію. Для портативного пристрою обов'язковою є наявність у комплекті зарядного приладу або змінних акумуляторів.

При покупці стаціонарного нагнітача необхідно враховувати об'єм рідини, що може поміститися у камері для розчину. Слід враховувати збільшення обсягу розчину і показники сили напору апарату впливатимуть на ціну. Купити якісний іригатор із додатковими розсікачами можна за прийнятною ціною.

Наявність вільного місця у ванній також впливає на вибір варіанта іригатора. Є моделі із кріпленням на стіну. Інші встановлюються виключно на спеціальну полицю. Займають простір у приміщенні.

Після кожного застосування апарата необхідно ретельно мити зрошувач. Якісний догляд за елементами нагнітач забезпечить тривалий термін служби.