Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Виробник
Показать всё
Ціна
 - 
 грн
Максимальне навантаження, кг
Показать всё
Особливості

Протипролежневі матраци та подушки

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
5відгуків

Виробник: Gi-emme (Італія)
Тип: Протипролежневий матрац з компресором пористий
Максимальне навантаження: до 135 кг

1відгук

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежневий матрац

Виробник: OSD (Италия)
Тип: Протипролежневий матрац

Виробник: OSD (Италия)
Тип: Протипролежневий матрац

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Матрац ортопедичний

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежневий матрац без компресора пористий
Максимальне навантаження: до 135 кг

Виробник: Invacare (Німеччина)
Тип: Протипролежнева подушка

Виробник: Gi-emme (Італія)
Тип: Протипролежневий матрац з компресором секційний
Максимальне навантаження: до 150 кг
Особливість: Покриття з перфорацією

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежнева подушка в інвалідний візок

Виробник: Invacare (Німеччина)
Тип: Протипролежневий матрац
Максимальне навантаження: до 250 кг
Особливість: Функція статики

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежнева подушка в інвалідний візок

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежнева подушка в інвалідний візок

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежнева подушка в інвалідний візок

Виробник: Roho (CША)
Тип: Протипролежнева подушка

Виробник: Invacare (Німеччина)
Тип: Протипролежнева подушка

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежневий матрац з компресором пористий
Максимальне навантаження: до 130 кг

Виробник: OSD (Італія)
Тип: Протипролежневий матрац з компресором секційний
Максимальне навантаження: до 140 кг

Виробник: Roho (CША)
Тип: Протипролежнева подушка

Виробник: Roho (CША)
Тип: Протипролежнева подушка

Виробник: Roho (CША)
Тип: Протипролежнева подушка

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Ортопедичний протипролежневий матрац OSD-MAT-80x8x194

Достойный матрас. Купили его для медицинской 2-х секционной кровати. Отлично поместился в 2-х метровую кровать. Быстро доставили, подняли на этаж. Рекомендую!

07.11.18
Антипролежневий матрац Армед пористий зі статикою

Матрас хороший. Покупали для ухода за дедушкой после инсульта. Функция статики очень полезная вещь, когда нужно человеку делать гигиенические процедуры.

20.04.18
Протипролежневий матрац Ортоформа пористий

Купили этот матрас неделю назад. Все подходит- компрессор не шумный, цена доступная. Свои функции выполняет сполна. Значительно упрощает уход за больным.

19.04.18
Пористий матрац QDC-303 протипролежневий з компресором

Старость ведь в какой-то момент всех касается! Моя бабушка лежала уже третий год и жаловалась на жесткий матрас на неудобства. Решила поехать в магазин и приобрести этот матрас от пролежней, он похож на воздушную подушку. Самое главное лежачему человеку чтобы было удобно! Но бабушка жалуется, что он сильно шумный.

24.04.17

Сьогодні протипролежневі матраци активно використовуються для лікування лежачих хворих. У процесі застосування такого засобу вдається позбавитися пролежнів за рахунок частої зміни положення тіла, а також зміни точок опори. Технологія повністю автономна та автоматична, для її роботи необхідно підключити спеціальний компресор до матраца, а потім запустити його.

Існують матраци від пролежнів кількох типів. Залежно від стану хворого, його маси тіла та тривалості лікування необхідно вибирати з доступних варіантів:

Матрац балонного типу. Такий варіант виробу від пролежнів дозволяє утримувати пацієнта з великою масою, а також тривалий час забезпечує йому комфортне положення тіла. Основна відмінність даного типу протипролежневого засобу полягає у наявності у структурі невеликих балонів, які поперемінно наповнюються повітрям.

Комірчасті. Комірчасті засоби використовуються для лежачих хворих без надмірної маси тіла. В ідеалі, щоб вага таких пацієнтів не перевищувала 100 кг, інакше краще придбати матрац від пролежнів балонного типу. Використання такого виробу дозволяє змінювати точки опори тіла за рахунок зменшення або збільшення тиску в камерах у вигляді осередків.

З перфорацією. Такі вироби дозволяють обдувати тіло хворого, що дуже зручно в спеку року. Також протипролежневі матраци цього типу застосовують для опасистих людей та пацієнтів з підвищеним потовиділенням. Оскільки перфорація та якісне обдування сприяють лікуванню пролежнів.

Протипролежневий матрац не обов'язково комплектується компресором. Наявність даного вузла є додатковою опцією, яку можна використовувати чи використовувати. Також у продажу є протипролежневі матраци без перфорації та з нею. Вартість таких моделей медичного засобу набагато менша за рахунок того, що вони технологічно простіші.

Перед застосуванням протипролежневої конструкції необхідно чітко визначитися з її параметрами, та був зіставити всі характеристики кожної моделі. Залежно від комплектації, розміру протипролежневого матраца, його граничного навантаження необхідно підбирати відповідний медичний виріб OSD.

Різновиди протипролежневих матраців

Існує безліч різновидів протилежних засобів залежно від їхнього граничного навантаження, розміру, а також інших характеристик. Від виробника до виробника, від моделі до моделі характеристики змінюються, що може дуже впливати на ціну такого пристосування.

Протипролежневий засіб з балонами утримує вагу користувача більше, ніж матрац з комірчастою структурою. Але й ціна його вища. Найкращий вибір таких товарів у місті Київ (Україна). Але якщо купуєте в мережі, можна замовити доставку товару по всій країні.

Тому якщо маса пацієнта не перевищує 100 кг, то придбати виріб балонного типу не має сенсу. Відповідно, можна зупинити свій вибір на більш дешевому і в той же час не менш функціональному матраці пористого типу.

Протипролежневі матраци також бувають із перфорацією. Наявність невеликих отворів на поверхні дозволяє здійснювати одночасно регуляцію положення тіла хворого та терморегуляцію. При підвищеному потовиділенні утворення пролежнів на шкірі відбувається більш активно, особливо у літню пору року. Щоб не допустити утворення ран, і навпаки сприяти їхньому загоєнню, необхідно використовувати протипролежневий матрац з перфорацією.

Як працює протипролежневий матрац?

Матраци від пролежнів працює за простим принципом. Завдяки регулярній зміні точок опори тіла вдається позбутися пролежнів за короткий термін. Справа в тому, що при тривалому знаходженні в одному положенні суттєво погіршується кровообіг. Через погіршення кровопостачання певних ділянок шкіри та м'язів починається їхня атрофія, що проявляється у вигляді появи ран.

Запобігти утворенню ран можна лише змінюючи положення тіла хворого регулярно протягом дня. У такому разі хворий не відчуватиме дискомфорт, кровообіг на всіх ділянках тіла буде нормальним, а тому рани та попрілості не з'являтимуться.

В умовах стаціонару або при домашньому лікуванні виконати подібні маніпуляції та не допустити утворення пролежнів практично неможливо без використання спеціальних засобів. Саме тому застосування протипролежневих матраців сьогодні є настільки актуальним. Вони дозволяють повністю автоматизувати процес, позбавити необхідності постійно доглядати за хворим.

Замість постійного догляду та регулярного перевертання хворого можна вибрати протипролежневий компресорний матрац будь-якого типу з автоматичним компресором. Автоматичний компресор являє собою пристрій, який дозволяє протягом кожної години або коротких відрізків часу змінювати положення тіла хворого. Причому немає істотна зміна положення тіла, змінюються лише з точки опори. За рахунок того, що протипролежневий матрац під хворим то надувається, то спускається назад, вдається довести застійні процеси в кров'яному руслі і тим самим зменшити ризик виникнення пролежнів.

Автоматичний компресор може мати різну потужність, однак цей пристрій обов'язково підключається до розетки. Після нагнітання повітря в різні камери матраца, пристрій змінює точки опори. Камери балонного типу витримують набагато більше навантаження, ніж пористі камери. У той час пористі камери хоч і витримують навантаження відносно менше, все ж таки мають вартість істотно нижчу, що робить їх більш доступними для лікування пролежнів у лежачих пацієнтів.

При підборі варіанта протипролежневого матраца з компресором варто також орієнтуватися на тривалість лікування горизонтальному положенні. Для хворих на довгий термін прикутих до ліжка краще вибрати найоптимальніший варіант матраца з перфорацією, автоматичною системою регулювання обдування та інших параметрів. У такому разі хворому під час лікування буде максимально комфортно.

Обов'язково варто враховувати розміри ліжка. При використанні протилежного матраца можна застосовувати як звичайне ліжко, так і ортопедичне ліжко для лежачих хворих. Головне, виміряти розміри ліжка та підібрати відповідний протипролежневий матрац для неї. У продажу медтехніка різних розмірів, тому із цим труднощів не виникне. Купити товар можна будь-де, це може бути навіть аптека.

Протипролежневі матраци не потребують спеціального догляду, вони чудово переносять стандартні методи прибирання. Достатньо використовувати не агресивний миючий засіб для чищення матраца. Бажано, щоб його верхня частина, яка безпосередньо контактує зі шкірою, була виготовлена ​​із практичного матеріалу, який легко очищається від різноманітних забруднень. У такому разі підтримувати гігієну буде дуже просто.

Як уникнути пролежнів?

Сучасні розробки в галузі медицини подарували багато індивідуальних систем підтримки для лежачих хворих. І антипролежневі матраци – серед них. У нашому онлайн-магазині ви, без сумніву, знайдете відповідний варіант.

Ці ортопедичні комплекси призначені для профілактики при травмах та захворюваннях, що супроводжуються тривалим постільним режимом. Універсальність виробів дозволяє користуватися ними як удома, так і в лікувальних закладах.

Протипролежневі компресорні матраци показані не тільки лежачим, а й тим, хто з інших причин схильний до утворення пролежнів та виразок. У групі ризику – люди, у яких спостерігається:
• зайва вага;
• захворювання серцево-судинної системи;
• цукровий діабет;
• малорухливість та травми опорно-рухового апарату;
• інсульт.

Небезпечні пролежні також для людей похилого віку.

Якими б не були причини прикутості до ліжка, доглядати за ним стає тяжким тягарем для рідних чи медперсоналу. З усіма цими проблемами можна боротись.

Купити у Києві можна різні протипролежневі матраци:

Щоб дані вироби приносили бажану користь, перш ніж їх купити, важливо знати деякі особливості. Протипролежневі матраци виготовляють із гіпоалергенних матеріалів підвищеної міцності. Камера залежно від виду, автоматично заповнюється повітрям та складається з секцій чи осередків.

Вони влаштовані за принципом поперемінного наповнення повітрям, що базується на періодичній зміні точок дотику. Матрац від пролежнів із компресором рівномірно розподіляє тиск у камерах, роблячи легкий масаж та покращуючи циркуляцію крові. При виборі важливо звернути увагу на функцію перфораційного обдування, що забезпечує відмінну вентиляцію шкірного покриву. У багатьох моделях використовується екологічний та стерильний матеріал, завдяки чому шкіра насичуватиметься киснем.

Купуючи протипролежневий матрац, слід врахувати їх особливості та практичність у використанні. Для того, щоб полегшити роботу медперсмоналу, також потрібно підібрати багатофункціональне медичне ліжко. Саме комплексність дій захистить пацієнта від появи пролежнів.

Антипролежневі Матраци бувають:

• Комірковий – ідеальний для лікування пролежнів початкової стадії. Витримує велике навантаження до 120 кг.
• Секційний – для пацієнтів із тяжкою стадією. Моделі балонного або трубчастого типу оснащені електрообдувом. Чи здатні витримати вагу до 160 кг.
Компресори працюють автоматично, вони позбавлені вібрації, безшумні, не вимагають постійного спостереження і регулювання.

Супутні товари з антипролежневими матрацами

Разом із протипролежневими матрацами радимо купувати і подушки. За рахунок рівномірного розподілу навантаження на м'язи шиї та плечей, голова приймає анатомічно правильне положення під час сну. Рельєфна форма стимулює кровообіг у ділянці голови, запобігаючи набряку. А якщо її використовувати сидячи, це сприяє правильній поставі і розслаблює шийний відділ хребта.

У нашому інтернет-магазині представлений найбільший асортимент реабілітаційної продукції у Києві. Але відстань для нас не завада – ми здійснюємо продаж по всій території України.

Купити надійні протипролежневі матраци та якісні індивідуальні засоби підтримки ви можете за оптимальною для вас ціною.

Часто задаваемые вопросы про Противопролежневые Матрасы

⭐ Какие Противопролежневые Матрасы самые популярные?

???? Противопролежневые Матрасы Какого Производителя Лучше Выбрать?

Лучше Всего Выбрать Один Из Этих Производителей - Invacare (Германия) ???? OSD (Италия)

❓ Какие Существуют Типы Противопролежневых Матрасов?